Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż zestawu na przód - kilka pytań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż zestawu na przód - kilka pytań

    A ja zostaje przy Nokian WR G2 195/65/15 91T max 190km/h. Bardzo fajne gumy, ciche i dobrze trzymające na sniegu, błocie pośniegowym i na mokrej nawierzchni. Sprawdzone w czeskich górach. Dla mnie rewelka!!!
    też z szacunkiem się do różnych nokianów (zima/lato) odnoszę. Na tyle się do nich przyzwyczaiłem, iż nawet trudno mi powiedzieć cokolwiek o innych oprócz tych, które trafiają się na felgach gdy kupuje samochód.

    Zimowe staram się trzymać jak najkrócej na kołach a letnie nie ścierają się nadmiernie i towarzyszą mi dość długo. I tak się już przywiązałem do tej chyba nawet mało popularnej marki, że wręcz nabrałem obaw przed zakupem innych.

    Natomiast jedno czego się nauczyłem (i to szybko ale bezboleśnie na szczęście), iż jak spadnie śnieg to na letnich nokianach lepiej nie wyjeżdżać a jak już to więcej niż dwójkę nie wrzucać... są projektowane do odrzucania wody ale na śniegu jadą jak narty.
    -=xnemo=-

  • #2
    Montaż zestawu na przód - kilka pytań

    Witam szanowne grono forumowiczów,

    od niedawna jestem posiadaczem Octavi 1 KOMBI 2003rok L&K. Wszystko jest oki tylko to car audio.... porazka.


    I Mam do was taką prośbę, chciałbym cos wsadzić na przód z w miarę tanim kosztem montażu itd.

    teraz konkrety:

    W domu po pozostałych autach itd. został mi leżeć wzmacniacz i radio.

    Wzmacniacz Infinity RA 7502 i Radyjko Clarion DXZ 528R.

    Pytania są następujące zeby zrobi cos na przód to jaki zestawik głośników podpiąć pod to radio i pod wzmacniacz. Wydaje mi się ze powinno to dosyć dobrze zagrać pod wazmacniaczem (nie wiem jakieś Hertz ESK czy cos innego). Co byscie polecili za zestaw.

    Problemy są takie:

    Sterowanie radia z kierownicy – czy do tego clariona da się je podpiac zeby działalo jak należy.

    I druga sprawa to parctronic z tylu, który wykorzystuje tylne głośniki. Wiadomo, radio ustawiłoby się na „przód” i tylne głośniki nie przeszkadzały by w graniu, ale pytanie czy parctronic dalej będzie sygnalizował zblizanie się do rpzeszkody.


    jesli chodzi o wygłuszenie drzwi. to jakie maty polecacie i w jakiej ilości (wiem ze pewnie bylo na forum ale miałbym to w jednym wątku), ewentualnie czy macie jakies polecane i tanie firmy zajmujące sie car audio i wygłuszeniami w województwie opolskim

    i jeszcze zapomniałem dodać: czy da sie podłączyć ori zmieniarkę pod tego clariona??

    Pozdrawiam i z góry dzieki za odpowiedzi.

    Komentarz


    • #3
      montaŻ :!:

      Zamieszczone przez kjopka
      zostały mi leżeć
      no chyba, że mówimy po niemiecku
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        po I - FAQ wisi jak wół: Forum - Octavia Club Polska
        znajdziesz tam prawie wszystko na temat O1
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #5
          po I - FAQ wisi jak wół: Forum - Octavia Club Polska
          znajdziesz tam prawie wszystko na temat O1
          No ok, ale bardziej mi chodzi o dobór głośników pod wzmacniacz i radio i odpowiedz w kwestii sterowania z kierownicy i parktronica.

          Komentarz


          • #6
            kjopka, sterowanie w kierownicy O1 podobno komuś udało sie podpiąć do "nie-skodowskiego" radia;
            pikanie parktronica dochodzi z jego wlasnego glosniczka (beeper), a nie z tylnych glosnikow
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X